Depolama

Hizmetlerimiz 5Ankara depolama firması olarak sizlere tam 7 yıldır hizmet vermekten mutluyuz.

Memurlar, askerler vb. dönemsel olarak geçici görevle şehir dışı ya da yurt dışına gönderilebilir. Üniversite tatil dönemine girdiğinde ailesinin yanına geçen öğrenciler, sadece eşyaları için ev kirası ödemek istemeyebilir. Aniden taşınma ihtiyaçları, evlilik, boşanma ve askerlik gibi görevler söz konusu olduğunda kişiler, eşyalarını geçici olarak emanet edecek bir yere ihtiyaç duyabilir. Eşyaları elden çıkarıp yenilerinin alınması, sadece eşyalar için eve kira verilmesi ya da kısa bir süre için eşyaları taşımanın masraflı oluşu, kişileri eşyalarını geçici olarak depolayabileceği bir yer arayışına iter. Bu gibi durumlarda, Ankara eşya depolama firmalarının sunduğu hizmet paketleri eşyaları için geçici bir yer arayanlara etkili çözümler sunar.

Ankara'da kiralık eşya deposu, belirli dönemlerde neredeyse herkesin ihtiyaç duyacağı bir alternatif olarak öne çıkar. Geçici bir süre şehir ya da ülke dışına gidecek insanlardan tadilat süresince eşyaları için bir yere ihtiyaç duyanlara kadar herkes, Ankara eşya depolama firmalarının sunduğu hizmetlerden yararlanabilir.

-Daha küçük bir eve taşınıp eşyalarından vazgeçemeyenler,

-Evinde yeterli alanı olmayan fakat kendisi için kıymetli eşyaları olanlar,

-Büyük hacimli hobi aletlerini nereye koyacağını bilemeyenler,

-Antika ya da koleksiyon değeri yüksek eşyaları için güvenli bir depolama çözümü arayanlar,

-Oturacakları ev için tüm eşyalarını hazır etmiş fakat sadece eşyalar için ev kirası vermek istemeyenler,

-Evlilik hazırlığı içerisindeki çiftler, kendileri için en uygun depo kiralama hizmetini değerlendirebilir.

Evden Eve Nakliyat

Hizmetlerimiz 6Europa evden eve nakliyat sektöründe geçmişten almış olduğu deneyim ve tecrübe ile 19 yılı geride bırakarak Ankara evden eve nakliye sektörü içerisinde çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Taşımacılık hizmeti zor ve tecrübe isteyen bir iş koludur. Bu hususta son model taşımacılık araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Toplamda 10 adet nakliye aracımız ve 4 adet asansörlü taşıma ekipmanlarımızla her türlü olabilecek tüm nakliye ihtiyaçlarınızı karşılaya bilmekteyiz. Ankarada en iyi nakliyat firmaları olmak için çalışıyoruz.

İLETİŞİM

Ankara Evden eve nakliye Firması olarak Europatrans ile iletişime geçmeniz durumunda müşteri temsilcilerimiz sizleri karşılıyor taşınma konusunda siz müşterilerimize soracağı sorular doğrultusunda yaklaşık tahmini bir fiyat çıkartır ve ücretsiz ekspertiz önerir istenildiği taktirde siz müşterilerimize uygun bir tarih ve saate randevu alır.

EXPERTİZ

Eksperimiz randevu saatinden yarım saat öncesinde müşterilerimizi arayıp müsaitlik durumu için haber verir eşyaların keşifi yapıldıktan sonra eksperimiz taşınma sürecini ve verilecek hizmetleri siz müşterilerimize anlaştıktan sonra müşterilerimizin soracağı soruları cavaplayıp nihayi fiyatı sunar mutabık kalındığı taktirde taşınma tarihi müşterimiz tarafından belirlenir ve sözleşme yapılır.

TAŞIMA

Taşınma tarihinde sabah saatlerinde tam donanımlı nakliye aracımız ekip ve ekipmanları ile adrese yanaşır eşyalar kolileme demonte ambalajlama yapıldıktan sonra mobil asansör ile kapalı çelik kasa evden eve eşya taşımacılığı için tasarlanmış aracımıza yüklenir ve böylelikle eşya yükleme işlemi öğlen saatlerinde biter yeni adrese doğru yola çıkılır yeni evin adresine nakliye aracı yanaşır ve mobil asansör ile balkondan evin içerisine kadar taşınır eşyalar ambalajlarından açıp istenilen yeni yerlerine profesyonel personel tarafından montajları ve kaba dizaynı yapılır ve yapılan bu süreç hakkında müşterimize hakkımızda izlenimleri için ekip şefi tarafından görüşlerini almak için müşteri görüşleri formunu  taktim eder müşterimiz görüşlerini forma yazıp kapalı zarfa koyup Europatrans yöneticilerine gönderir ve bir şehir içi taşımayı bitirmiş oluyoruz. Taşıma hizmetimiz kesinlikle sigortalıdır.

Kargo Parça Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz 7

Firmamız İstanbul ve İzmir şubeleri ile Ege ve Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm bölgelerimize Parça Eşya Transferi gerçekleştirmektedir. Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası yada bekar eşyası olarak nitelendirilen ve hacim olarak bir ev eşyasına göre daha az olan her türlü ev eşyanızı bizimle rahat ve ekonomik taşıyabilirsiniz.

Parça eşya nakliyesinde erken rezervasyon yaparak indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Az miktardaki eşyaların taşınması belli bir plan içerisinde gerçekleştiğinden taşıma tarihinizden enaz 5 gün öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eşyalarınızın taşınma organizasyonu yapılırken gidilecek güzergahtaki diğer parça eşyalarda göz önünde bulundurularak tarafınızdan teslim alınma süresi taşınmak istediğiniz günden önce de olabilmektedir.Örneğin sizler İstanbul’dan Bodrum’a yazlık eşyalarınızı göndermek istiyorsunuz. Fakat diğer parsiyel taşımalarımız Balıkesir ve İzmir illerine. Bu durumda eşyalarınızı sizlerden önceden teslim alıyor ve araçta en öne yerleştiriyoruz.

Daha sonra sevkiyat sıralamasına göre belirtilen günde adresinize teslimatı tarafımızca yapılmaktadır. Hizmetlerimiz tam kapsamlı olup nakliye sırasında eşyalarınızın paketlenmesi, modüler mobilyaların de-montaj ve montajlarının yapılması, kurulum ve yerleştirme işlemleri tıpkı komple bir ev eşyası taşırcasına aynen yapılmaktadır. Sizler için durmadan çalışmaktayız. Her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletip tüm Türkiye’ye hizmet vermek adına canla başla çalışmaktayız. Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetleri için firmamızı arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Uluslararası Nakliyat

Hizmetlerimiz 5Uluslar arası nakliyat olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Yurt ekonomisinin lokomotifi olan tüm ithalatçılarımız ve ihracatçılarımıza destek amacıyla karayolu ile yapılacak tüm taşıma işlerinde her zaman yanında olduğumuzu bilmelerini isteriz. Özellikle Avrupa ülkelerinin hemen hemen tamamında her zaman araçlarımız vardır. Tüm dış ticaret (ithalat, ihracat) yapan müşterilerimize en uygun bedelle istedikleri gün yükleme yapılacak şekilde araç temin edilip hizmetlerine tahsis edilir. Ayrıca başta Avrupa ülkeleri olmak üzere ALMANYA, AVUSTURYA, BELÇİKA, HOLLANDA, FRANSA, İNGİLTERE, İSPANYA, İSVEÇ, İSVİÇRE, İTALYA, YUNANİSTAN, BULGARİSTAN, KIBRIS, KOSOVA, ARNAVUTLUK, MACARİSTAN, MAKEDONYA, POLONYA, PORTEKİZ, ROMANYA, RUSYA, S.ARABİSTAN, DUBAİ, SLOVAKYA, SLOVENYA, SURİYE, İRAN, IRAK T.CUMHURİYETLERİ, AZERBAYCAN, UKRAYNA, ÜRDÜN, gibi ülkelere her hafta düzenli grupaj (parsiyel) taşıma yapılmaktadır. Firmamız Uluslararası Taşımacılıkta eşyayı gideceği yere ve hacmine Gore çeşitli seçeneklerde değerlendirip, Hava, Kara, Demir ve Deniz yolu olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerine uygulamaktadır. Bu hizmetimizi güvenilir acenteler ve armatörler ile işbirliği yaparak siz değerli müşterilerimize en iyi standartlarda kusursuz hizmet vermeyi amaçlıyoruz.  Hemen hemen tüm Avrupa ülkelerinde kendi öz araçlarımız ve ekipmanımızın yanı sıra çözüm ortağımız olarak çalıştığımız acenteler vasıtası ile (door to door) forwarding, evden eve eşya tasıma hizmetini kaliteden ödün vermeden vaktinde ve kusursuz hizmet anlayışı ile yapıyoruz. Türkiye’de evinizde teslim ettiğiniz eşyalarınızı gittiğiniz Avrupa ülkesinde evinizde teslim almanın mutluluğunu yaşamak sizinde hakkınız. Bizimle eşyalarınızı taşıttırmak size eşya taşımanın ne kadar kolay olduğunu; aslında zor olduğu ama firmamızla çalıştığınızdan dolayı ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK HİZMETLERİMİZ
•  Yurtiçi evden eve eşya taşıma
•  Yurtdışı evden eve nakliye
•  Parsiyel ve komple yüklemeler,
•  Güvenli ve zamanında teslimat,
•  Yaygın acente ağı,
•  Tüm Avrupa'ya her hafta parsiyel
•  Kapıdan kapıya teslimat
•  Deneyimli ve güvenilir kadro,
•  Gelişmiş teknoloji ile hizmet bütünlüğü, 
•  Sürekli yenilenen teknolojiye takip etme
•  Kapalı kasa, tenteli, frigrofik, araç
•  Ağır yükler iş makineleri için lovbet taşıma

Hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz

444 6 995

Depomuz yangın, deprem, sel, su baskını, hırsızlık, terör gibi tüm olumsuzluk durumlara karşı güvence altında korunması sağlanan bir depoda muhafaza etmekteyiz.